Online Marketing Club – Twój marketingowy przewodnik

Jedna platforma, wiedza z wielu obszarów marketingu.

Co miesiąc dostęp do nowych szkoleń różnych ekspertów.

Jesteś gotowy na poznanie marketingu od A do Z?

CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ


Korzystam z okresu próbnego

Online Marketing Club

czyli Twój marketingowy przewodnik dostępny o każdej porze dnia i nocy!

Dobrze czytasz! Online Marketing Club działa jak abonament na seriale – płacisz co miesiąc określoną kwotę, a w zamian otrzymujesz dostęp do szkoleń z różnych dziedzin marketingu. Brzmi genialnie, prawda?

Przed Tobą kursy w takich modułach jak:

Media społecznościowe

Canva

Copywriting i content marketing

WordPress

Video

Facebook i Instagram Ads

Seo

Organizacja czasu

Self-publishing

Case studies

Reels

Influencer marketing

Lejki marketingowe

Sprzedaż

Materiały bonusowe i narzędzia do pobrania

I wiele, wiele innych!

Wybrane szkolenia, które znajdziesz w Online Marketing Club:

Jak zamienić obserwatorów w klientów?

Szkolenie Ewy Gadomskiej to kompendium wiedzy o sprzedaży i klientach. Krok po kroku będziesz dowiadywała się nowych rzeczy, które zrewolucjonizują Twoje podejście do budowania monetyzowalnej społeczności.

Lejki marketingowe

Ze szkolenia Magdy Piórkowskiej dowiesz się, co to jest lejek sprzedażowy, jakie możemy wyróżnić rodzaje lejków, po co ich używamy i jakie narzędzia mogą nam się przydać do ich tworzenia.

Content marketing

Dzięki szkoleniu stworzysz content, który zaciekawi i zaangażuje Twoich odbiorców. Wykorzystaj gotowe pomysły na treści, które przyniosą efekty i reakcje.

Zobacz przykładową lekcję:

Co ważne, Online Marketing Club rozwija się razem z Tobą!

Na start otrzymujesz kilkadziesiąt różnych wideo-szkoleń, a co miesiąc na platformę wskakują nowe, napakowane wiedzą materiały bonusowe i narzędzia do pobrania.

Od Ciebie zależy, co chcesz akurat oglądać!

Jeśli…

planujesz zawodowo zajmować się marketingiem internetowym, ale nie masz kasy na szkolenia za setki czy tysiące złotych,

działasz w marketingu online i chcesz mieć dostęp do wiedzy z wielu dziedzin w jednym miejscu,

prowadzisz swój mały biznes, w którym sam zajmujesz się marketingiem i potrzebujesz informacji z różnych obszarów tematycznych

… to Online Marketing Club jest miejscem,w którym rozwiniesz umiejętności na których Ci zależy, a co miesiąc dostaniesz nowe marketingowe mięso!


TO COŚ DLA MNIE, DOŁĄCZAM!

Online Marketing Club oznacza:

1. Rozwój w wielu dziedzinach marketingu

Dołączając do Clubu masz dostęp do puli szkoleń na start, ale to Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć danego dnia. Platforma jest otwarta 24/7, co oznacza, że o dowolnej porze możesz włączyć wybrane wideo i poszerzyć swoją wiedzę. Pamiętaj, że każdego pierwszego dnia miesiąca wskakują nowe szkolenia dotyczące marketingu!


2. Bonusy, które ułatwią Ci codzienną pracę

Dzięki wiedzy z różnych dziedzin marketingu, Twoje kompetencje wzrastają, a wraz z nimi skuteczność Twoich działań! By ułatwić Ci pracę marketingową, oprócz wideo-szkoleń, na platformie znajdziesz również materiały i narzędzia do pobrania. 

3. Duże oszczędności dla Twojego portfela

Miesięczny dostęp do Online Marketing Clubu to tyle, co kawa i ciastko na mieście. Niewiele, prawda? A w zamian za to otrzymujesz comiesięczny pakiet szkoleń, które poza Clubem kosztują kilkanaście razy tyle! Twoja biblioteka szkoleń rośnie razem z Tobą 🙂 

Kto tworzy Online Marketing Club?

Projekt-bez-tytulu-4.png

Nazywam się Maja Strzelecka i wiem, że dobry pomysł oraz wartościowa treść to klucz do serc wszystkich ludzi. Pokazuję, jak tworzyć content i budować kanały social media, które przyciągają społeczność i pomagają osiągać wyznaczone cele.

Przeszłam drogę od raczkującego specjalisty ds. marketingu do przedsiębiorcy budującego własną markę, dlatego doskonale wiem, co robić w internecie, by zostać zauważonym… I z wielką pasją dzielę się tą wiedzą z innymi! Wydaję e-booki, udzielam konsultacji, prowadzę intensywne programy edukacyjne dla młodych social media managerów, a w moich szkoleniach wzięło udział już kilkaset osób.

Online Marketing Club to mój najnowszy projekt dla osób chcących odkrywać różnorodny świat marketingu internetowego i skutecznie działać online.

Poznaj Ekspertki i Ekspertów Online Marketing Club

Oprócz szkoleń ze mną wiedzę przekażą Ci inni zaproszeni eksperci – specjaliści w swoich dziedzinach. Podczas intensywnych szkoleń otrzymasz od nas konkretną dawkę wiedzy z dziedziny, w której się specjalizujemy. Wszystko prostym językiem i w przystępny sposób, abyś mógł/a od razu wykorzystać informacje w praktyce.

Zespół ekspertów Online Marketing Clubu będzie powiększał się z miesiąca na miesiąc. Moduły poprowadzą między innymi:

Ewa Gadomska – Strategia, rozwój biznesu, sprzedaż

Pierwszą firmę założyła w wieku 19 lat i po kilku miesiącach miała pewność, że praca na swoim to coś, co daje jej spełnienie. Prowadziła agencję reklamową, wspierała marketingowo apteki, pracowała z markami premium, projektowała strategie dla marek osobistych i prowadziła szkolenia biznesowe. Bardzo szybko zrozumiała, że doświadczenie jest fundamentem sukcesu we własnym biznesie, jednak równie ważne jest pogłębianie swojej wiedzy.

Tworzy platformę www.dochodowafirma.net z przekonaniem, że dostarcza sprawdzone rozwiązania. Pomogła już setkom kobiet wejść skutecznie na rynek i zawojować te branże, które były im bliskie. Jakub Strzelka – Google Analitics, Google Ads

Performance Marketing Specialist, #datadriven freak oraz fanatyk strategii marketingowej. Najwięcej czasu spędza w systemach reklamowych Google’a i Facebooka, jednak prowadzi też kampanie w Bingu, na LinkedInie, TikToku, Pintereście a nawet na Quorze czy Reddicie. Jak nie grzebie w kampaniach, to najprawdopodobniej siedzi w analityce. W swojej pracy bardzo mocno stawia na łączenie performance’u ze strategią, bo – jak powtarza cały czas – jedno bez drugiego istnieć nie ma prawa. Zatem z jego zajęć dowiecie się nie tylko jak dobrze korzystać z Google Ads i Google Analytics, ale jak planowane działania umiejscawiać w stosunku do strategii.

Mikołaj Ulikowski – Facebook Ads

Specjalista od marketingu internetowego z ponad 3-letnim doświadczeniem. Jego największą mocą są kampanie reklamowe Facebook Ads, które przynoszą realne wyniki, a nie rozczarowanie. Dla swoich klientów przekroczył już grubo ponad 1 milion PLN przychodu z reklam na Facebooku. Posiada doświadczenie w branżach: fotografia, szkoły językowe, fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, studia tatuaży, finanse, nieruchomości, fashion, biżuteria, IT, e-commerce, Lead generation. Współautor wielu kursów online i e-booków, które wygenerowały ponad 200 000 PLN przychodu w roku 2021 – branża animacyjna. Ma na swoim koncie szkolenie z e-marketingu dla pracowników Ambasady Amerykańskiej.

Jowita Jodko​ – Copywriting

Copywriterka i social media managerka, która zamiast drogi prawniczej, wybrała podążanie za marzeniami i pasją. Teraz pisze teksty angażujące społeczność i zwiększające sprzedaż oraz wspiera przedsiębiorców w efektywnym działaniu w social mediach. Stale rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, bo wie, że w marketingu nie można zatrzymać się w miejscu. Alicja Feuerring – Video

Niecodzienny video mejker — uczy prostych sztuczek przy pomocy montażu, które sprawią, że Twoje filmy będą kreatywne i wprawią w osłupienie konkurencję. Rzuciła bycie ekspertem na Instagramie, tworzy tam teraz estetyczne stories oraz zaraża dystansem do social mediów. Jest również wizualnym projektantem profili 🙂


Joanna Fabisiak – Canva

Jest współtwórczynią platformy Akademia Canvy oraz autorką kursu Opanuj Canvę do perfekcji i zostań Canva Master. Na co dzień pracuje w agencji marketingowej na stanowisku graphic designer & content creator. Dodatkowo na profilu @j.createmedia uczy, jak wykorzystać Instagram do rozwoju swojego biznesu oraz jak tworzyć grafiki w Canvie. Przez ostatnie dwa lata przeprowadziła kilkadziesiąt live’ów, webinarów oraz szkoleń na temat Instagrama i Canvy.

Wiktoria Janik – Influencer marketing

Nazywam się Wiki i dzięki mnie zrozumiesz, jak działać z influencerami, aby wykorzystać ich potencjał, do działań dla Twojej marki!
Swoją przygodę z marketingiem rozpoczęłam 5 lat temu.
Dziś zajmuję się influencer marketingiem oraz szeroko pojętym marketingiem internetowym dla kilku e-commerców, z różnych branż. 
Moimi zadaniami są m.in.:
– strategia działań z influencerami, nadzór kampanii, umowy oraz rozliczenia, strategia oraz prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych zgodna z założeniami marek, realizacja projektów tj. spoty reklamowe, video marketing. 

To tylko kilka zadań z tych, którymi zajmuję się zaraz po wypiciu ciepłej kawy o 6 rano. 🙂

Magda Piórkowska – Lejki marketingowe

Marketingowiec z 12-letnim doświadczeniem. Uczę
marketingu i sprzedaży w praktyce i na nowych zasadach, stale
doszkalając się na kolejnych płaszczyznach. Stworzyłam
kilkadziesiąt kampanii reklamowych, przeszkoliłam tysiące firm
podczas konsultacji, szkoleń i mentoringów. Wierzę w holistyczne
podejście biznesu: uważam, że tylko połączenie marketingu i
neuromarketingu, sprzedaży, psychologii biznesu, ekonomii
behawioralnej, UX, reklamy, Social Mediów i wielu innych dziedzin,
może przynieść widoczne i długotrwałe efekty w strategii rozwoju
firmy.
Piotr Kaleta​ – Content SEO-friendly i e-commerce​

Copywriter i autor książki SEOrigami – sztuka pisania unikatowego. Z contentem związał się w roku 2011 i ani razu nie pożałował swojej decyzji. Pokochał treści napędzające e-commerce, wkręcając się w nie na maksa. Opisy produktów (szczególnie te unikatowe, cenione przez Google), recenzje, rankingi, poradniki, scenariusze – to tylko część tego, co na co dzień robi.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak tworzyć treści które rozwiną Twój sklep, podniosą widoczność w SERP-ach, zwiększą ruch i konwersję, a także poprawią komunikację z klientem – zwróć się o pomoc do Piotra.

Agnieszka Papaj-Żołyńska​ – Podcast

Tłumaczka języka rosyjskiego, dziennikarka i podcasterka. Autorka książki „Podcast w biznesie”. Moja największa pasja to mikrofon, podcasty i praca z językiem obcym. Od ponad 10 lat realizuję się jako tłumacz literacki oraz zapewniam wsparcie językowe w biznesie. 

Właścicielka firmy Wing Person, w której tworzę podcasty, transkrypcje i materiały promujące biznesy klientów. Pokazuję, jak za pomocą niszowych narzędzi budować skuteczną komunikację marki w sieci. Wierzę, że za każdą marką kryje się historia, którą powinni poznać nasi odbiorcy. Pomagam przedsiębiorcom opowiedzieć tę historię w podcaście, aby dzielić się wiedzą, zdobyć zaufanie klienta i związać go z marką na dłużej

Julita Oleśkiewicz – Social media cele studies

Po 2 latach pracy w agencji social media zdecydowała, że chce rozwijać się dalej. Założyła własną działalności i rozpoczęła pracę jako freelancer. Obecnie zajmuje się copywritingiem i obsługą mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Wspiera marki działające online i pomaga przedsiębiorcom kreować pozytywny wizerunek firmy w Internecie. 

Choć sama nadal poszerza wiedzę z zakresu marketingu i sukcesywnie uczy się jak prowadzić własny biznes, chętnie dzieli się swoją wiedzą i wskazówkami z innymi! Magdalena Dyoniziak​ – SFERA ORGANIZACJI – organizacja czasu​

Jest właścicielem Sfery Organizacji, autorką kolekcji planerów, Akademii Organizacji i trenerem szeroko pojętej organizacji. Uwielbia drogi na skróty, więc standaryzuje wszystko co stanie na jej drodze. Na co dzień zmienia przekonania kobiet na temat efektywności osobistej oraz prowadzi rewolucje organizacyjne w małych i średnich firmach. 

Prywatnie kocia mama Gracy, fanatyczka artykułów biurowych i włoskiego jedzenia.Wiktoria Grzybek – TikTok

Specjalistka od marketingu w social mediach ze szczególnym zamiłowaniem do contentu wideo. TikTok, Instagram i YouTube to platformy, w których czuje się jak ryba w wodzie. Na pierwszym miejscu stawia silną strategię i dobry plan. Potem pojawia się trochę freestyle’u, kreatywnych pomysłów, których efekty możesz oglądać na TikToku raczkujących marek osobistych lub e-commerce’owych kolosów. 

Karolina Serafin – wideo

Robi kino telefonem 🙂 10 lat doświadczenia w telewizji nie poszło na marne! Dziś wiedzę zdobytą w tradycyjnych mediach wykorzystuje tworząc swój kanał komunikacji w mediach społecznościowych i uczy robić wideo z wykorzystaniem jedynie telefonu i aplikacji!Karolina nauczy Cię jak robić ciekawe wideo 🙂


Wiktoria Wiater​ – Rekrutacja w marketingu​

Od kilku lat pracuję jako Rekruterka i Konsultantka Kariery. Przejrzałam dziesiątki tysięcy CV oraz przeprowadziłam setki rozmów z kandydatami na przeróżne stanowiska (w tym marketingowe). Na swoim Instagramie i Tik Toku, jako Zrekrutowana, pomagam w odkryciu swojej ścieżki zawodowej, przekazuję też sporo tipów rekrutacyjnych. Dodatkowo tworzę dla moich klientek wyjątkowe CV i przygotowuję do rozmów rekrutacyjnych tak, że udaje im się dostać pracę marzeń!Weronika Kijewska – Grafika i budowanie wizerunku marki​

Graficzka i Ilustratorka – szerzej znana pod pseudonimem Pigle. Zakochana od przeszło dekady w Illustratorze i Photoshopie miłośniczka minimalistycznego, geometrycznego designu łączonego z mocnymi, kolorowymi akcentami. Specjalista ds. wizerunku marki z ponad trzyletnim doświadczeniem. W codziennej pracy wspiera biznesy w kreowaniu spójnej Identyfikacji Wizualnej – tworząc ją od zera oraz wspomagając w rebrandingu.

Pokazuje, jak ugryżć branding i identyfikację – jak uspójnić markę i sprawić, aby prócz rozpoznawalności, osiągnęła kluczową dla siebie zapamiętywalność.

Katarzyna Grzech – SEO

Copywriterka i content writerka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specka od tekstów sprzedażowych i treści SEO. Na co dzień ubiera marki w dobrze skrojone słowa. Obecnie współpracuje głównie z małymi i średnimi firmami, które chcą podbić pierwsze pozycje w Google. Organizuje #seoŚrody, na których oswaja tematy związane z pozycjonowaniem, przekładając trudne definicje na prosty, zjadliwy język. Zaczynała od pisania recenzji teatralnych, dziś ma ciary na rękach, gdy ogląda wyniki swoich klientów w Google Analytics. Prywatnie psia mama rudego Cynamona, zakochana we włoskim dolce vita.

Klaudia Łapa – Newsletter

Patrzy na biznesy z lotu ptaka i w mig znajduję obszary, które mogą działać na autopilocie. Jej misją jest pokazanie przedsiębiorcom, że wcale nie nie muszą zarywać nocy, żeby ich firmy się rozwijały, a klienci byli zadowoleni. Wierzy w to, że nowe technologie mogą być wdrożone w każdym, a szczególnie małym biznesie.
Tworzyła portale aukcyjne, proste strony wizytówkowe, sklepy, platformy kursowe, systemy do rezerwacji wizyt.  Automatyzowała to, co pozornie nie dało się zautomatyzować. 


Martyna Legner – Obsługa klienta

Martyna Legner od początku swojej drogi zawodowej zajmowała się sprzedażą i bezpośrednim kontaktem z Klientem.

Doświadczenie zdobywała m.in. w największym polskim banku, u operatorów telekomunikacyjnych, czy w agencji marketingowej. 

Jest jedną z założycielek Telefonu Pogadania, inicjatywy, która powstała po wybuchu pandemii, aby uchronić starsze osoby przed samotnością.
Ponad dwa lata temu postawiła wszystko na jedną kartę i postanowiła działać  jako Social Media Manager. Dziś wie, że była to najlepsza decyzja, a kreatywna praca i wolność, którą zyskała dzięki porzuceniu etatu, dają jej niezwykłą satysfakcję. Kasia Krzywicka LL.M

Adwokatka, IOD (ceryfikat Uniwersytet w Maastricht), tytuł LL.M, Bruksela 2019, uzyskany z prawa konkurencji, gospodarka cyfrowa. Autorka publikacji eksperckich z zakresu prawa ochrony danych, prawa konkurencji i konsumenta oraz nowych technologii.

Autorka podcastu Przepis na eCommerce i platformy Dimotely – wzory dokumentów i spotkania z prawnikami w ramach dyżurów prawnych. 

… a to dopiero początek!

„Czyli… co otrzymam dołączając do Online Marketing Clubu?”

Już Ci mówię!

Dostęp do szkoleń z tematycznych modułów takich jak: media społecznościowe, SEO, copywriting, wideo, Facebook i Instagram Ads, newsletter, WordPress, Canva, lejki sprzedażowe… I wiele, wiele więcej!

Szkolenia ode mnie i innych specjalistów-praktyków w swoich dziedzinach – prawdziwe mięso marketingowe (vegan friendly ;)).

Materiały dodatkowe do pobrania, takie jak kalendarze marketera, katalogi hastagów, checklisty, zbiory pojęć itd. 

Notatki do szkoleń.

Co miesiąc nowe wideo-szkolenia, bo platforma rozwija się razem z Tobą!

Nielimitowany dostęp do platformy 24/7 – to Ty wybierasz, kiedy zdobywasz wiedzę.

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku tylko dla klubowiczów, gdzie zadasz swoje pytania, rozwiejesz wątpliwości i zawsze otrzymasz pomoc ode mnie i innych marketingowych freaków.

Online Marketing Club kosztuje 89 zł miesięcznie, czyli tylko 2,97 zł dziennie.

Co kilka miesięcy cena będzie wzrastać ze względu na coraz większą liczbę materiałów. Ale jeśli kupisz teraz i będziesz cały czas opłacać subskrypcję, to nawet za rok cena pozostanie dla Ciebie ta sama – najniższa i niedostępna dla nowych klubowiczów.

Właśnie teraz możesz zainwestować w swój rozwój niewielką kwotę, a długofalowo zyskać umiejętności pożądane na marketingowym rynku pracy!


STAWIAM NA ROZWÓJ

Cennik dostępów do Online Marketing Club

89 zł

z kodem WYZWANIE

dostęp na 1 miesiąc

tylko 2,96 zł/dziennie


KUP DOSTĘP

237 zł

z kodem WYZWANIE

dostęp na 3 miesiące

tylko 2,63 zł/dziennie


KUP DOSTĘP

445 zł

z kodem WYZWANIE

dostęp na 6 miesięcy

tylko 2,47 zł/dziennie


KUP DOSTĘP

Teraz możesz wypróbować jednorazowo przez 3 dni bezpłatnie. Twoja subskrypcja uruchomi się dopiero po okresie próbnym. Masz czas, by sprawdzić, czy OMC to coś, czego potrzebujesz!

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie! Zrobisz to w swoim panelu użytkownika.

Poznaj opinie o platformie!


Justyna Bzdak, Communication Manager


Współpraca z Mają to pełen profesjonalizm. Rytm szkolenia dostosowany do potrzeb grupy. Dużo wiedzy, porad i praktycznych wskazówek. Cudowna prowadząca, która w przejrzysty sposób poprowadzi przez meandry mediów społecznościowych :)Dużo materiałów pomocniczych w trakcie i po szkoleniu. Bardzo polecam współpracę z Mają, ponieważ to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 

Agnieszka Abramowicz-Neska, Social Media Specialist

Maja podczas kursów przedstawia same konkrety, służy radą i wsparciem na każdym etapie. Dzięki jej szkoleniom (a także samej Mai) obrałam ścieżkę zawodową, dzięki której zaczęłam realizować swoje marzenia!

Jeżeli zastanawiasz się czy warto skorzystać z kursów Majki, to mówię Ci, że szkoda czasu na szukanie czegoś innego!

Korzystaj – a zobaczysz ile dobrego wyniesiesz!

Natalia Adamiec

Szerze mówiąc Maja to najlepsze co mogło mi się przydarzyć i to już na samym początku mojej zajawki Social Media 🤩 Dzięki Mai, może nawet nieświadomie, nawet w chwilach kryzysu nie zrezygnowałam 🙈Z samego bloga i wpisów można się dowiedzieć mnóstwoo rzeczy!🤩 Zawsze chętnie doradzi i pomoże, nie tylko jeżeli wykupisz jej kurs czy szkolenie ale już dużo wcześniej. To po prostu dobra osóbka 💚 Opieka podczas szkolen, ciągły kontakt a przede wszystkim ogrom wiedzy, którą się dzieli! Nawet po zakończeniu szkoleń. Gdybym miała na własną szukać i się dowiadywać zajęłoby mi to wieki, a tutaj jeszcze wszystko jest świetnie przekazane w prosty sposób, bez owijania 🙂  To po prostu dobry wybór!

Dominika Trybuszewska

Jestem wirtualną asystentką, która rozwija się w obszarze prowadzenia social media dla klientów biznesowych.

Brałam udział w szkoleniach organizowanych przez Maję, dały mi one wiedzę merytoryczną i praktyczną. Przełamały bariery i otworzyły oczy na ważne aspekty. Maja jest osobą ciepłą i wspierającą. Jej szkolenia są ciekawe i profesjonalnie prowadzone. Świetny kontakt powoduje, że nawet po kursie Maja odpowiada na pytania i doradzą w rozwiązaniu problemu. 

Z całym sercem polecam szkolenia organizowane przez Conent Lady.

Maju dziękuję, za przekazanie wiedzy w sposób zrozumiały😊

Milena Zdrojewska

Każde ze szkoleń Mai to czyste mięcho – bez lania wody. Uczestniczyłam w kilku spotkaniach i każde sprawiało, że mój mózg był nawet bardziej napełniony niż brzuch po zjedzeniu ostatniego kawałka świątecznego serniczka. Polecam wszelkie szkolenia Mai z całego serca, na pewno nie zakończycie ich z niedosytem wiedzy!

Zostań klubowiczem i zyskaj…

dostęp do regularnie aktualizowanej bazy szkoleń

co miesiąc nowe wideo-szkolenia

szkolenia od specjalistów w swoich dziedzinach

materiały dodatkowe

szkolenia bonusowe

nielimitowany dostęp do platformy 24/7

dostęp do prywatnej grupy na Facebooku tylko dla klubowiczów

gwarancja niezmienności ceny

teraz już od 2,47 zł dziennie

w każdej chwili możesz anulować subskrypcję – zero zobowiązań!

możesz wygenerować certyfikat z zakończonych kursów


DOŁĄCZAM DO CLUBU

Często zadawane pytania:

Czy otrzymam fakturę za zamówienie?

Oczywiście, w formularzu zakupu podaj dane swojej firmy, a w mailu zwrotnym otrzymasz fakturę.

Czy muszę co miesiąc opłacać subskrypcję przelewem?

Twoja opłata za dostęp do Online Marketing Clubu będzie pobierana automatycznie z karty, którą podasz przy płatności – nie musisz nic więcej robić. 🙂

Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Oczywiście. Jeśli chcesz przerwać subskrypcję, możesz to zrobić w dowolnie wybranym momencie. Dostęp do Clubu będziesz miał do końca okresu rozliczeniowego.

Czy są dodatkowe koszty?

Nie! W cenie, którą zapłacisz, jest pełen dostęp do Clubu i materiałów w nim zawartych.

Co jaki czas będą pojawiać się nowe szkolenia?

Każdego pierwszego dnia miesiąca na platformie będą nowe szkolenia z kilku wybranych modułów.

Czy pojawią się nowe moduły?

Taki jest plan na przyszłość! Dowiesz się o tym pierwszy, gdy tylko nowy moduł zostanie wprowadzony.

Chcę zrezygnować z subskrypcji. Czy dołączając ponownie za jakiś czas, mogę kupić dostęp w starej cenie?

Niestety nie. Gwarancja niezmiennej ceny (nawet mimo podwyżek) jest wyłącznie dla klubowiczów, którzy co miesiąc opłacają dostęp do platformy. Jeśli zrezygnujesz, a np. za kilka miesięcy postanowisz odnowić dostęp, zrobisz to w aktualnie dostępnej cenie miesięcznej – na 100% wyższej od teraźniejszej.

Na czym polega okres próbny?

Okres próbny to 3 darmowe dni podczas których nie pobiera się opłata z Twojej karty. Aby anulować subskrypcję musisz wyłączyć usługę w panelu klienta. 

Dołącz do Online Marketing Club i zdobądź umiejętności marketingowe, które przełożą się na wysokie wyniki i lepsze zarobki!


WCHODZĘ W TO!

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Jak wykorzystać TikToka w marketingu?

Jak wykorzystać TikToka w marketingu?

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że 2023 rok to czas TikToka. Coraz więcej zagranicznych i polskich…
Czytaj dalej
Jak stworzyć ofertę, która sprzedaje?

Jak stworzyć ofertę, która sprzedaje?

Jeżeli jesteś stawiającym/ą pierwsze kroki w biznesie przedsiębiorcą lub social media managerem to…
Czytaj dalej
Jak współpracować z influencerem? Wszystko, co musisz wiedzieć!

Jak współpracować z influencerem? Wszystko, co musisz wiedzieć!

Chcesz rozpocząć współpracę z influencerem? Świetnie – to wciąż bardzo efektywne działanie…
Czytaj dalej

ZOBACZ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

POSŁUCHAJ OSTATNIEGO

PODCASTUZOBACZ WIĘCEJ ODCINKÓW

Masz pytania?

Skontaktuj się przez formularz: